| zuzypop a întrebat:

Ce as putea sa ii iau pentru Craciun prietenului meu? vreau multe ideibig grin

Răspuns Câştigător
| RoRoxana a răspuns:

Buna!:*
Uite cateva idei:

O bluza draguta
Un pulover
O esarfa(pentru barbati)
Un parfum
O iconita draguta
Un glob din acela care daca il scuturi incepe sa ninga(intelegi tulaughing )
O felicitare cu urari de craciun
O poza intr-o rama draguta cu voi doi:*
Iubirea ta love struck!

Sper ca te-am ajutat:*
Te pup:*

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Cumpara o rama si fa un colaj cu poze de-ale voastre

| Pişcoţel_8877 a răspuns:

Buna!
Eu daca as fii baiat mi-as dori cel mai mult ca iubita mea sa imi dea o caciulita rosie
Dar tu poti sa ii dai o inimoara rosie sau sa intrebi prieteenii lui ce si ar dorii el

| atanmuk a răspuns:

Poti sa ii faci o perinita personalizat cu poza voastra, eu i'am facut de ziua lui si arata foarte frumos si este o amintire frumosa, si sa ii spui sa scrie si craciun fericit..., un te iubesc. sau ce vrei tubig grin sau daca nu. o jucarie de plus de exempplu un ursulet si ii pui o caciulita de mos n cap:d sau un lantisr de argint, o bratara. cevabig grin succes.:*

| Maddy98 a răspuns:

O rama cu pozele voastre e f frumoas asta ti'o recomand si euwinking