| MihaCool99 a întrebat:

Ce as putea sa ii iau surorii mele care implineste 19 ani? vreau sa fie ceva dragut, ceva semnificativ deoarece pleaca la facultate in toamna, marti e ziua ei.Astept raspunsuri.

Fundaa!

5 răspunsuri:
| BeHappyAndSmile a răspuns:

Ii poti lua o bratara, un inel de argint, un parfum, haine, machiaje, oje, carti. Depinde ce ii placelaughingtu o cunosti cel mai bine daca e sora ta.
Ii mai poti da o poza cu voi si o puni intr'o rama, si poate sa fie o rama alba din piele ca sa poti scrie pe ea cateva cuvinte mai ales ca pleaca la facultate. Sper ca ti-am fost de folos alte idei nu am. big grin

| Hakuouki a răspuns:

O poza cu voi doua, daca tot pleaca sa aiba amintire, un fel de scrisoare de 'drum bun" si o bratara. La multi ani.

| doreal a răspuns:

O bratara de argint care are pandantiv cu initiala numelui tau si a ei sau scris pe placuta (daca are bratara).

| cat a răspuns:

Ceva simbolic de genul http://www.crownfashion.ro/cumpara/bratara-cu-inimioare-2302175 sau http://www.crownfashion.ro/cumpara/bratara-cu-inimioare-6980348 si care atunci cand o poarta sa-i aminteasca de tine.