| BabyGirl06 a întrebat:

Ce as putea sa vorbesc pe mess cu baiatul de care imi place? De multe ori il salut si dupa aceea nu stiu ce sa ii mai zic. Nu stiu prea multe despre el. stie ca il plac, dar ma vede numai ca pe o prietena, nu mai mult. Vreau raspunsuri cat mai multe si mai detaliate!:*

3 răspunsuri:
| 93Anna93 a răspuns:

Cosmotel are dreptate! Daca pe mess nu poti vorbi cu el, ce vei face daca vei ajunge sa vorbesti cu el fata in fata? Il poti intreba daca ii place o anumita melodie(incearca sa nu il intrebi despre vreo trupa pe care o asculta doar fetele) sau (daca stii ce gen de filme urmareste) il poti intreba daca a vazut cutare film pe care l-ai vazut tu sau pe care vrei sa il vezi, dar nu stii daca se merita.

| dya333 a răspuns:

Eu zic sa-ti faci o lista cu ceea ce ai vrea sa vorbesti cu el, tot ce vrei sa-l intrebi, dar bine ca intre prieteni...hobby-uri il intrebi ce ii place lui stiu eubig grin

| Cosmotel a răspuns:

Dar de ce pe messenger? mai bine va intalniti si ideile vin pe loc big grin
daca ti-e greu sa vorbesti cu el pe internet, cum iti va fi cand ve-ti fi fata in fata?