| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea vorbi cu iubitul pe chat?

Răspuns Câştigător
| mikakalin94 a răspuns:

Orice,tot ce va trece in cap,inventati jocuri de comunikare,de a afla mai mult despre voi doi,ce parere are el despre tine la fel si tu,vorbiti despre toate lucrurile care s-ar putea intimpla in viata voastra, orice e bine venit in discutiile voastre, asta in caz ca va ginditi la un viitor impreuna, sau relatia voastra cel putin e serioasa, succes

3 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,vorbiti tot ce doriti, in limita bunului simt. Daca vorbesti cu el pe chat, nu inseamna neaparat ca puteti sa...va spuneti tot felul de lucrurihappy.

| TreiSurori a răspuns:

Dar ce nu ai putea vorbi.
Sunt foarte multe lucruri despre care sa vorbiti.
faceti teste online ca sa va cunoaasteti mai bine.

| adrianadi97 a răspuns:

Puneti-va intrebari stupide si perverse, e chiar amuzantbig grin