| MusicMakesmeSmile a întrebat:

Ce as putea vorbi cu prietenul meu...pe mess? [nici o data nu stim despre ce sa vorbim ] stiu ca e o intrebare prosteasca... dar na >:"

4 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Dacă nu știți ce să vorbiți înseamnă că nu vă potriviți și înseamnă că n-ar trebui să fiți împreună.Sad but true.

| AnGeL a răspuns:

Noi vb tot ce facem in ziua aia
visurile pe care le avem
pozele pe care le facem radem de ele
si asa mai departe
daca chiar nu gasiti subiecte de discutii inseamna ca nu va potriviti

| TheWiseOne a răspuns:

Despre incalzirea globala, despre proiecte de adoptat animale, de infiat copii, cum sa deveniti vegetarieni, proiecte eco.

| EvilPandaLovesPunk a răspuns:

Pf... si mie mi se intampla asta, sincer cred ca [mereu]laughing nici eu nu stiu despre ce sa mai vb cu elstraight face. lol