| Mariposa97 a întrebat:

Ce ati alege o blonda cu ochii verzui-albastri sau o bruneta cu ochii verzi?

Răspuns Câştigător
| OglindaOarba a răspuns:

Ba frate sunteti batute in cap? blondele sunt proaste. duceti`va si impuscati`va.nu toate sunt asa lol frate. Loosers l-)

9 răspunsuri:
| Twp3w a răspuns:

Bruneta cu ochii verzii... Blondele sunt proaste laughing

| Deny1333 a răspuns:

Bruneta.
glumesc. fetele nu se aleg numai după aspect. caracterul contează 50%

| andreeutzaa a răspuns:

Cred ca o bruneta cu ochii albastri sau verzi e mai rar de gasit deci si cu o frumusete mai particularahappy

| Foca a răspuns:

Buna.
Bruneta cu ochii verzihee hee
Succes.
Ciaowinking

| Nero a răspuns:

Bruneta cu ochi verzi :X

| Ella_4255 a răspuns:

Brunetele sunt mai ok. blondele is cam proaste rolling on the floor

| PuFuLeTe a răspuns:

Bruneta cu ochii verzii!:X Fundaa te rogg :X Dar ai grija si la comportament:*

| stf a răspuns:

Brunetaaa smug

| dewtza a răspuns:

Bruneeetaaa cu ochii verzi ca eu st bruneta si o blonda prietena si crede-ma e proasta raurolling on the floor