| alexyapink a întrebat:

Ce ati face daca ati avea o prietena care vrea sa te cupleze cu un baiat, care cred ca nu ma place? dati-mi si mie o idee!

Răspuns Câştigător
| Veve :X a răspuns:

Pai si mie mi s`a intamplat asta straight face uite cum am facut eu : il cunosteam pe tip de la antrenamente (faceam atletism :X ) si mi-a fost simpatic si si eu i-am fots si cred ca ii mai sunt simpatica big grin am vorbit cu el si nu stiu cum a facut tipu` de s`a indragostit de mine, desigur ca eu o tineam sus si tare ca nu, nu ma place si gata.
prietena aceea a mea stia ca el ma place si mi-a spus dar eu nu am crezut`o. in fine... s`a tot bagat prietena aia si a incercat sa ne cupleze dar eu nu vroiam pentru ca nu eram sigura ca ma place. si am refuzat politicos (la mine politicos inseamna cu tipete si injuraturi an-gross whistling laughing dar in limita bunului simtbatting eyelashes ) si s`a rezolvat situatia pentru mine, nu si pentru baiatul care ma placea :-s.

du-te si vorbeste cu acel baiat, poate te place si nu are curaj sa ti`o spuna. daca tu nu il placi e ok, vei trece peste dar daca il placi atunci situatia se poate complica si tot tu vei suferi. hai cu curaj! incearca sa stai cu el o mica perioada de timp si vezi cu e, daca simti ca te place atunci ramaneti impreunabatting eyelashes

Bafta :*

(sper sa nu te plictisesti cand citeti ``romanul`` meu laughing )

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

I-as zice ca n-am nevoie de mesageri si ca daca sunt singura ma priveste strict pe mine.Totul pana a-ti baga nasul in oala altuiaoh go on

| Veve :X a răspuns:

En-gross * scuze :-s

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Sunt si doua posibilitati neplacute: ori vrea sa-ti organizeze viata dupa mintea ei ori crede ca esti o amenintare pentru planurile ei. In liceu m-am scapat la o amica despre cineva care imi placea si a doua zi tipa aflase, amica mea nu era prea incantata pentru ca tipa aia se stia cu un tip de la meditatii, iar ei ii placea de acel tip si se temea sa nu se combine. Am aflat mai tarziu de ce s-a grabit ea sa sa ii spuna de mine. N-a fost deloc ok. Dar pana la urma, cum incearca sa te cupleze si ce parere ai tu despre acel baiat?