| Imperator a întrebat:

Ce ati face daca ati sti ca maine e sfarsitul lumii?

Răspuns Câştigător
| angelwithgreeneyes a răspuns:

Pai eu, as manca mult si cred ca magazinele de fast food restaurante ar da gratis pentru ca... e sfarsitul lumii, mi-as lua cele mai frumoase haine evident gratis, m-as imbata hiar daak am doar 12 ani si sunt fata, as merge la tara si as face ceva gen sa ma arunc de pe casa, sa dau un concert gratis chiar daca nu am voce, m-as angaja, chiar daca pentru o zi. sa trec si eu de viata, sa stiu ca am trait-o.

10 răspunsuri:
| andreeutzaa a răspuns:

As face tot ce pana acum nu am avut curaj sa fac.

| DeEAஐ a răspuns:

Mi-as petrece ziua cu toti cei dragi! dar ce pacat...niciodata nu vom cunoaste acea zi...sa le petecem pe toate ca si cum ar fi ultima! pai nu?

| angelwithgreeneyes a răspuns:

Ms pentru funda

| annahandball a răspuns:

Me.as petrece timpul ramas sa stau cu prieteni si familia!

| Josh a răspuns:

Poi as astepta mai intai sa vad daca chiar este pentru ca sfarsitul lume nu poate fi prezis decat de Dumnezeu big grin Asa ca nu as crede si nu m-as teme big grin

| Css a răspuns:

Salut! Orice ai face pentru a te "salva" e in zadar, iar eu prin "Sfarsitul lumii" inteleg ca nimeni nu va supravietui, sau numai oamenii foarte credinciosi si merita sa refaca pamantul si oamenii! Funda?

| bloodfont a răspuns:

Nimic, sa fim seriosi, orice ai face nu te-ar ajuta cu nimic.

| MrBa90 a răspuns:

M`as imbata... sa nu simt cand vine!

| milkl a răspuns:

Mi'as trai ultima zi la maxim, m'as distra

| Bobo_9532 a răspuns:

Pai maine nu e sfarsitul lumi adica nimeni nu poate sti cand e dar eu as fugi laughing