| Narcisssssss a întrebat:

Ce ati face daca Justin Beiber v-ar canta?

Răspuns Câştigător
| Mirunelu a răspuns:

Mi-as taia urechile si le-as baga in buzunar. Nu-l suport.

10 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Te asigur ca nimeni nu si-ar taia urechile, nu si-ar sparge timpanul nimeni, nimic de genul asta.
Probabil i-as zice sa taca, sau as pleca, nu-mi place nici muzica lui, nici de el ca persoana.

| heyromania a răspuns:

L-as omora, de ce sa ma mutilez pe mine?

| mODIN a răspuns:

As pune telefonul pe shuffle si prima melodie de la Cannibal Corpse care ar pica ar fi modul in care va muri.

| Sociopat a răspuns:

L-as asculta iar dupa ce termina as avea o conversatie cu el.As incerca sa-l cunosc pe acel justin care nu e sclavul mass mediei, acel mic copil neajutorat din sufletul fiecarei celebritati. Daca vad ca insista cu rahaturile lui de cocalar american ma ridic si plec.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesi acasa, te dau la schimb pe Tupac rolling on the floor

| Zerathull a răspuns:

Ii fac in ciuda ca si Skrillex cu cetera ar canta ma bine ca el.

| Gabriel_Marius_1994 a răspuns:

As fugi pana in intr-o padure sa in Sahara!

| andreeaaa0123 a răspuns:

Fara sa par sadica ( nu sunt chiar deloc) as suporta mai mult urletele scoase de un om taiat si stropit cu sare. Bleahh

| celmaibuneverdele a răspuns:

As vomita!

| celmaibuneverdele a răspuns:

As vomita