| andreealove20 a întrebat:

Ce ati face daca maine ar fi sfarsitul lumii? Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| Larisa_9449 a răspuns:

Simplu si la obiect, deci m-as duce sa iau vreo 3 pizza 3 sticle de coca-cola si as da o petrecere cu prietena si prietenul cel mai bun si stam la laptop ascultam muzica, ne distrram... Sau as invita mai multi prietenii si am merge la strandlaughing nu de alta dar sunt cam lba pe pielelaughing

4 răspunsuri:
| LoveIsForFree a răspuns:

As petrece mai mult cu persoanele iubite:prieteni si familie.As face toate lucrurile care imi plac.Imi fac timp pentru tot si pentru toate.Si m'as bucura pentruu tot ce am realizat pana in prezent.Dar in primul' rand o sa'mi cer scuze de la toate persoanele care am gresit>big grin

| RoaRxDD a răspuns:

As face azi tot ce imi place sa fac, as sta cu prietenii toata ziua si nu m-as gandi la ziua de maine decat seara, cand ma duc in pat, gandindu-ma cum va fi sa vad un meteorit de aproape/o gaura neagra o.o

| Iamnotme a răspuns:

M`as distra cu prietenii :X

| t4k3r a răspuns:

Pai, as iesii de la liceu...m-as duce la serviciu, as iesii de la serviciu, probabil as mai iesii cu prietenii la o bere, m-as pune sa dorm, surprins de sfarsitul lumii cred ca o sa mor in somn