| BoboooBubuuu a întrebat:

Ce ati face daca nu v-ati mai intelege cu o prietena care a fost cea mai buna? PLS niste sfaturi?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| andda_2600 a răspuns:

As discuta cu ea sa vad ce s-a intamplat. As incerca sa ma "reinteleg" cu ea timp de o saptamana, doua. iar daca nu se mai poate, continuam cu o relatie de amicitie cautandu-ne separat si alte prietene.

1 răspuns:
| Ioana333333333 a răspuns:

Eu as discuta deschis cu ea si nu as luao pe ocolite.As intrebao ce o deranjeaza la mine si ii spun ce ma deranjeaza pe mine la ea.As intrebao daca am putea fi ca inainte sau daca vrea sa mai fim prietene.:*Sper sa va fie bine.