| Dragooos223 a întrebat:

Ce ati face daca s-ar inchide facebook-ul?"

4 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Salut Dragooos223 daca crezi ca iti voi raspunde cu "as muri" sau alceva te inseli. Isteria Hi5 s-a terminat si nu a murit nimeni din asta. Oricum Facebook.u produce o gramada de bani stai linistit nu te inchide. Funda? G.b.U Bibikiss

| MyFirstLove a răspuns:

As sta mai mult pe afara cu prietenii la o samanta si multe altele :]. Dar asa nu, stau in casa si ma uit din 2 in 2 secunde daca am notificare sau cineva imi cere prietenia. P.S. Facebook-ul ne distruge incet dar sigur :]]

| kajen4ever a răspuns:

As sari in fund de bucurie...

| AleX_9489 a răspuns:

As murilaughing Glumesc! As merge mai departe ca doar nu numai calculatorul conteazawinking