| MaRyUkK a întrebat:

Ce ati face fetelor sau baietilor daca ati fi baiat sau fata pentru o zi?

1 răspuns:
| Simona999 a răspuns:

Pai daca as fi baiat,probabil m-as juca jocuri video toata ziua sau m-as juca fotbal cu baietii,dar pentru ca sunt fata eu de obiceu vorbesc putin pe mess dupa care ma joc un joc pe calculator,dupa care inchid si ma relaxez citind o carte si dupa care ies putin la aer curat sa ma joc cu fetele afara,de multe ori nu stim ce sa ne jucam pana cand radem putin,dar ce ne placem sa facemm este,daca e vara ne batem cu baloane ce apa, daca nu daca este alt anotimp, ne jucam cu mingea sau daca e zapada ne inbulhgarim sau facem un om de zapada. Sper ca ti-am fost de ajutor...happy!