| 123456FOREVER a întrebat:

Ce ati face voi daca ati face istorie cu Adolf Hitler?
-Este doar o gluma, cel mai amuzant raspuns castiga funda.

Răspuns Câştigător
| Acidulat_Suculete_1996 a răspuns:

Probabil m-as stradui din rasputeri sa il fac sa regrete ca este profesor...defapt asa fac zilnic cu orice profesor laughing))

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Intrebarea n-are sens; nu vad nimic amuzant legat de Hitler.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-as rade mustata pentru inceput...

| SonicAndrei a răspuns:

Probabil ne-ar învăța toate tacticile de luptă, ne-ar învăța totul despre război și conducere, etc... Dacă ar învia (și nu ar porni la război) ar fi interesant dacă ne-ar preda istorie. Ar fi un lucru bun și pentru societate fiindcă vom învăța lucruri noi despre trecut.

| Alexandra7201 a răspuns:

As face ceva astfel incat profesoarele de matematica, fizica, informatica si chimie sa ii fie antipatice. laughing Mai departe... Dumnezeu cu mila laughing