| ralucaralu a întrebat:

Ce ati facut la mate? Unde ati gresit si cat credeti ca luati?

5 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

Am gresit undeva la sub 3 prima problemax( din cauza ca sunt adormita

| alisalisa a răspuns:

Am stiut tot dar am gresit la ex. 4 de la prima parte si ceva de la subiectul 3, ex 1 (cred ca a sau b). Cred ca o sa iau intre 8. 50 si 9. 00

| heartgrenade a răspuns:

Nu am gresit nimic... iau 10 fixwinking

| claude a răspuns:

La examen? adica testare? pai nu stiu am gresit la 3 b de la subiectu 2. si la 2 de subiectu 3.cred ca o sa iau in jur de 8

| Aicilef a răspuns:

Eu am greshit la 5 de la partea a 2-a.am sc ca radical din doi la a doua e 4.sh nu stiu cat iau.mai mica de 9 nu cred ca va fi notawinkingtuh?