| AncaAncc2323 a întrebat:

Ce ati facut la prima voastra intalnire?

Răspuns Câştigător
| duby a răspuns:

Prima mea intalnire a fost mai demult dar n`o so uit niciodata.
prietenul meu m`a invitat sa mergem la un suc...de fapt majoritatea dintre ei fac asalaughing. Apoi ne-am asezat la o masa undeva mai retrasa si am inceput sa vorbim.sa vorbim despre noi.despre ce o sa facem impreuna si din astea...
probabil ca si thu ai o intalnire nu?
eu zic sa fii tu insati si sa fii cat mai comunicativa cu iubitul tau :*

6 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

Mi s-a rupt scaunu siam picat pe masa siam plecat acasa dupa aia

| Kitty a răspuns:

Eram foarte emotionata. Ne-am plimbat prin parc, prin oras, apoi am fost la un suc si am discutat.

| KriSt3n a răspuns:

Poi, eu eram foarte bine dispusa. putin emotionata dar bine dispusa. Ne.am plimbat...am vb, chestii din astea. Bn el a vrut sa ma si sarute dar am zis ca e mai bine sa mai astepte!winking fundita?

| cristina_6311 a răspuns:

Noi ne cunosteam de aproape 1 an si ne placeam dar nimeni nu a avut curajul sa faca primul pas pana un prieten a zis sa ne intalnim in oras sa mancam o prajitura si el cu o colega de'a mea nu au venit asa ca am ramas numai eu cu ciprian si el ca a zis sa o consideram o intalnire.am mancat prajitura si a fost super apoi am mers in parc si acolo ne'am sarutat, el a zis daca vrem sa fiu iubita pentru ca ii place de mine, ii place fire mea si stie ca si eu il plac lui si eu am acceptat. pot spune ca a fost frumos, am ras, am glumit, am facut poze, ne; am sarutat si am stat impreuna aproape 6 luni pana ce eu am intrat la liceu la husi asa ca relatia s-a racit deoarece el invata la liceu la vaslui si ne vedeam la 2-3 saptamani, cateodata si la 1 luna, asta e, am suferit mult deoarece era prima mea dragoste da au trecut 2 ani de atunci si acum is cu un baiat de la liceu la mine si am 2 luni de cand is cu el.pa-pa

| Puky a răspuns:

Adica…am avut o discutie placuta, un suc...si daca e timpul a fost frumos…am facut o plimbare romantica a si ne-am sarutat de adio. Mi s-a parut cam din timp pentru un sarut dar a fost ok.

| MitroiBogdan a răspuns:

M-am p[anicat insa iubita mea a avut grija ca totul sa iasa bine.