| yuli10 a întrebat:

Ce ati primit de Craciun? A fost darnic Mos Craciun anul asta?

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

A(H1N1) am primit. A, si medicamente si ceaismug (optional).
Super Craciun, nu?laughing

12 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Ori eu am avut cosul infundat, ori mosul s-a ingrasat. nu-mi dau seama, dar anul asta m-a sarit sad

| Ana-Maria94 a răspuns:

Da fost destul de darnic, da nu ca in alti ani ca e crizabig grin

| Crs a răspuns:

Destul de darnic pentru criza asta laughing
De la iubi un urs mareeeee si roz :X
Iar de la parinti : o bluzita, o pereche de cizme, o esarfa si bani.
Imi e de ajuns si ma multumesc si cu atat! big grin

| Slavic a răspuns:

Bună.

Fericirea de a sta impreuna cu ai mei.

Cadouri...eu am fost mos craciunwinking

Pa, pa.

| Alina_5575 a răspuns:

La fel ca si Mos Nicolae anul asta ma uitat sad, pe la mine nu a ajuns

| Loomea straina' a răspuns:

Pai am primit un ghiozdanel tip geanta hannah montanna, in care am gasit SiMs 3.si un telefon SAMSUNG CORBY ROZ:X:X.la mine a fost foarte darnic mosul anul acesta... Tie ce ti-a adus mosu:S

| Loomea straina' a răspuns:

Pai am primit un ghiozdanel tip geanta hannah montanna,in care am gasit SiMs 3.si un telefon SAMSUNG CORBY ROZ:X:X.la mine a fost foarte darnic mosul anul acesta...Tie ce ti-a adus mosu:S

| nicko a răspuns:

Da. a dat intr-o parte tot ce-mi doream.si din alta parte tot ce aveam mai scump.halal Craciun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ube inapoi si un urs maleee love struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ubi meu inapoi :X:X:X
Si bucuria de a sta cu intreaga familie :X
Si...sa vedem pe parcurstongue... poate o mai fi uitat vreun cadou prin sanie cine stietongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mosul meu de criza a fost mai bun decat anii trecutilaughingam primit un ipod touch 32 gbbig grin

| deefny_8061 a răspuns:

La mine a fost darnic, ca mi-a adus un telefon Orange GB115, revista so Hannah Montana Creativity Collection si aaa sa nu uitam de dulciuri! Cu toate ca a fost criza anul acesta, mi-e mi-a adus ce mi-am dorit, bine nu chiar tot dar mi-e imi place ce mi-a adus mosul si asa ca cadourile pe care mi le-a adus o sa le pastrez vesnic, (in afara de dulcuri).