| TakeMeHome a întrebat:

Ce ati visat azi-noapte? FUNDA la cel mai amuzant sau mai ciudat vis laughing[ scuzati categoria. dar e cea mai vizitata laughing ]

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Just another wet dream...

| fluturas a răspuns:

Am visat ca nu mi-am pregatit bine ghiozdanul si ca imi trebuia portofoliul la engleza ca trebuia sa merg la scoala rolling eyes

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Am visat ca vei pune intrebarea asta. :d

| fffandreeea a răspuns:

Am visat ca eram la o scoala foarte mare parca era castel si era liceul pedagogic (sc mea dar ma rog normalalaughing) )si umblam eu pe trotuar ca vroiam sa ma duc sa iau o pauza pe terenul de fotbal.ningea. acolo ma intalneam cu prieteni ce tocmai trecuse in a 9a si le spuneam eu >aa bun.ati venit la pedagogic, ce ma bucur< si dupa am continuat si m-am dus la teren unde erau niste copii ce se jukau. apoi m-am trezit deodata ca eram inauntrul liceului si urcam niste scari cu o fata. apoi dintr-o data coboram scarile care avea foarte multe trepte si coborau ca o vale in jos.erau inzapezite. coborand alnecam pe ele si parca era sa cad si m-am tinut de un perete laughingsi deodata o profesoara imi spune>vezi sa nu cazi

| TakeMeHome explică:

Ok,ok daca mai raspund si altii mai vad laughing

| springandsummer a răspuns:

Am visat ca am primit funda de la tine tongue