| CaleaCeaDreapta a întrebat:

Ce ati vrea sa faceti in urmatori 10 ani si care ar fi motivul pentru asta? desi este o viata grea in Romania.
Id mes ingerasu_dulcepufos care ar vrea sa discutam despre asta, sau orice alt aspect al vieti.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Eu nu mai am mult si voi veni in tara, merg la scoala de soferi sa imi scot permisul de autocamion si trailer apoi ma angajez ca sofer profesionist si acolo ma voi pensiona fara nevasta singur si linistit nu am de ce sa ma plang. Acasa ma voi amagi putin ca nu va fi nimeni dar macar voi fi impacat ca nu voi fi inselat.