| LoVeRainbowAnDmUsic a întrebat:

Ce atitudine sa am in fata baietilor ca sa ii atrag? Merg in liceu si vreau sa imi schimb atitudinea, infatisarea. vreau ceva nou. Cel bun raspuns dau Vot:]

1 răspuns:
| Youcandoit a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa nu te schimbi de loc, ma refer la felul tau de a fi, dar daca vrei sa iti schimbi look-ul fa-o.Si daca vrei sa atragi baietii prin a parea alta nu crezi ca atunci cand o sa stea cu tine si o sa afle cum esti o sa fie un pic dezamagit, adica el ar dori sa stea cu acea fata care atrage baietii.Decizia iti apartinehappy