| Bubiko a întrebat:

Ce au toate adolescentele cu flimul Twiligh? Am auzit ca e cu vampiri. Bleah. Cine e de acord cu mine ca filmul Twiligh e doar un film sa spuna da. Cine nu, nu!

Răspuns Câştigător
| Fillaide a răspuns:

Mie nu-mi place acest film, pur si simplu nu este genul meu.
Fiecare cu gusturile lui.

18 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mie nu imi place ca trateaza doua subiecte care ma irita la orice film:dragoste & ficitiuneI don't want to see

| JustMe a răspuns:

Nu e doar cu vampiri, de fapt fetele sunt innebunite pentru ca joaca Robert Pattinson si Taylor Lautner.
Eu ador filmul pentru ca il ador pe Taylorlove struck

| madalicious a răspuns:

Mai intai uita-te la film, si dupa aia comenteaza, ca acu` comentezi fara sa stii despre ce este vorba! Si nu se scrie "Twiligh" ci Twilight!

Si imi place filmul este superb.winking

Iar daca tie nu-ti place, nu veni aici ca sa faci : "wai, cui nu-i place twilight mana sus", ca nu o sa ai prea multi sustinatori.

Bafta la prostit.winking

| Rukhsandra a răspuns:

Sincer mie imi plac filmele cu vampiri dar parca in Twilight e prea multa plictiseala laughing

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu pot sa zic ca sunt innebunita dupa Twilight, dar adevarul este ca imi place, da este un film, numa ca are actori foarte buni si aratosi si povestea in sine este interesanta.

| EllyFMS a răspuns:

Filmul Twilight chiar daca este cu vampiri nu este genul ecela in care se omoara etc etc.nici nu prea se observa ca e vba de vamiri.Este vorba despre o poveste de dragoste intre un om si un vampir. Poate ca ar trebui sa te uiti la el.

| lyrics a răspuns:

Sincer, nu numai adolescentelor le place.si baietilor, adolescentsilor
ii place si mamei mele.pana nu l'am vazut am zis ca e o porcarie totala. m-am uitat la el din plictiseala, j e suuper

Răspuns utilizator avertizat
| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Sincer, eu aveam o idee preconceputa despre toate filmele si cartile din seria Twilight.Si, acum 2 sau 3 saptamani, am mers cu cateva prietene la plimbare.Am mers si in mall si la film.Au vrut sa vedem "Eclipse". Eu le-am zis ca nu vreau si ca nu imi place.Au insistat.In final, am mers zic" Hai sa vedem ce tampenie mai e si asta! laughing " Initial ma gandeam sa nu ma vada vreun cunoscut ca merg la cinema sa vad Eclipse.hee hee
Ei, dupa ce am vazut filmul mi s-a parut chiar fain. A fost peste asteptarile mele.Nu prea mi-a placut partea violenta. happy
Si inca ceva, se spune ca nu este bine sa judeci un anumit lucru, inainte sa stii despre ce este vorba. A avea idei preconcepute asupra anumitor aspecte, intamplari, persoane, nu este recomandat. Este nevoie de oameni deschisi, care sa vada dincolo de parerile altora.Sa se convinga ei insisi ce e bine si ce nu.

| adrianarp a răspuns:

Twilight e cel mai tare film... sh robert pattinson (robert al meu) e cel mai frumos baiat din lume :p

| pisikutza ta a răspuns:

Este un film super care combina mai multe genuri de film[dragoste; drama; actiune]si este fantastica relatia intre o fata[om]si un baiat[vampir]...iti recomand sa citesti cartile sau macar sa te uiti la film... o sa te indragostesti si eu eram la fel pana mi-a pus o colega filmul sa il vad si de atunci ador filmele si cartile sunt super tari

| SlowLikeSnow a răspuns:

Nu trebuie sa iti dai cu parerea daca nici nu ai vazut pentru ca iti dau un exemplu mie nu imi "placea" un gen de mancare jmi se parea scarboasa cu toate ca nu gustasem niciodata si odata am gustat si chiar mi-a placut stii u "NU JUDECA CARTEA DUPA COPERTA"winking e ff tare seria twilight:X pentru cei carora le plac filmele cu vampiri

| MalinaH a răspuns:

Cear fi sa nu te mai legi de cei carora le place twilight. poate ca le place ceva din el:actiunea, fantasticul sau romantismul.nici mie nu-mi place justin bieber dar poate ca tie iti place cu totul ca nu stiu ce vezi la el.asa cum tu nu vezi de ce le plac adolescentilor twilight asa eu nu vad ce iti place tie la un anumit film, cantaret/ta, etc.eu sun fana twilight.deci sunt de parere ca nu!

| LOVEsick a răspuns:

Din moment ce nu l-ai vazut de ce iti dai cu parerea. Vad ca nu stiai nici macar ca e cu vampiri. E foarte diferit de alte filme cu vampiri. Poate daca l-ai vedea n-ai mai fi asa revoltata.

| Xtina_8376 a răspuns:

Bine ca "ai auzit" dar de vazut l'ai vazut? sau doar dai din gura sa te afli si tu in treaba? si eu am zis la inceput ca o fi o tampenie si nu credeam ca are neaparat ceva special dar subiectul si actiunea filmului sunt un pic diferite fata de celelalte filme cu vampiri de pana acumwinking intai vizionezi si dup'aia critici, nu din auzite.

| Xtina_8376 a răspuns:

Acu ne'ai dat cate un "stupid" la toti care ti'au reprosat sa'l vezi inainte sa-ti dai cu parereawinking esti destept/desteapta rau oh go on

| Alexandra_9396 a răspuns:

Vizioneaza-l si tu si o sa vezi de ce ne place filmul Twilight.Chiar daca este cum vampiri asta nu inseamna ca este de groaza, este o poveste de dragoste dintre un vampir si o fata normala...MERITA VAZUT!