| chr01 a întrebat:

Ce aveti cu justin bieber? pro sau contra? argumentati.

Răspuns Câştigător
| MyWorld a răspuns:

1. A trecut prin foarte multe probleme ca sa ajunga unde este si de asta merita tot sprijinul.
2. Baiatul asta chiar merita orice premiu pe care l-a primit pentru ca oamenii l'au votat si asta inseamna ca este admirat de multi oameni, daca din atatia artisti el e artistul anului 2010
3. De ce toti spun ca nu stie sa tina o chitara? I'a cazut vreodata chitara din mana? App. e stangaci.
4. Toti spun ca nu stie sa lege 2 cuvinte. Atunci de ce avea numai 10 pe linie?
5. Are freza de spart. Este asta un motiv? Fiecare cu parerile lui.
6. Are fani retardati. Si MJ avea asemenea fani si totusi a ajuns regele muzicii Pop. Nu?
7.Are fite. De unde stii tu? L'ai cunoscut vreodata?
8. N'are talent. Serios? Atunci cum de se uita artisti renumiti precum Usher la el?
9. Are melodii si miscari idioate. Din moment ce tu nu poti sa canti si sa te misti ca el... Daca o sa reusesti sa ma anunti si pe minesi apoi sa-ti spui parerea. OK?
P. S.: Sunt PRO!

8 răspunsuri:
| ChocaholicBi a răspuns:

Pro nu am nimic cu el. Nu imi place dar nici nu il urasc. Dar nu pot suporta oamneii care il insulta sa aiurea. Daca nu te intereseaza nu mai il cauta!

| Mandy a răspuns:

Eu nu am nimic cu el laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Elyy_1788 a răspuns:

Proooo!
Il adooor!

| babydolldeea a răspuns:

Nici nici nu e rau tipul dar nici cine stie ce grozavie e ok din partea mea multi spun ca e gay asta din cauza melodiilor lui care sunt mai sensibile si mai frumoase pentru fete

| SSSkkkk a răspuns:

Contra pentru ca e un pervers

| Doareeusiatat a răspuns:

Nu am nimic cu baiatul are succes chiar daca mie nu imi prea place... unele melodii le ascult. dar unele nu au sens...mmie unu nu imi place cum se imbraca dar merge e simpaticbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am nimic cu elwinking dar nici nu imi place. Nici nu am de ce sa zic ca il urasc pentru ca nu il cunosc nu stiu cum e cu adevarat.Nici fanii lui care il iubesc si il adora nu il cunosc, doar pentru ca ia-ti citit bibliografia pe net si ca ii stiti toate melodiile si ca stiti toate noutatile despre el si ca mergeti la toate concertele, asta nu inseamna ca il cunoasteti...si nici cei care zic ca are fite sau ca nu stie sa lege doua cuvinte nu au de unde sa stiewinkingasa ca daca nu il cunoasteti mai bine taceti. Daca am jignit pe cineva, scuze dar asta e parerea meawinking
P. S sa nu credeti ca prin acest mesaj vreau sa insinuez ca il cunosc.