| anonim_4396 a întrebat:

Ce browser rapid dar bun imi recomandati. Am firefox, dar merge asa de leeeeeent, incat pana si sa deschida pagina de site TPU dureaza minute bune. Am o viteza de internet bunicica, deci nu cred ca e de la asta.

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu am firefox si merge foarte bine.
Mai am si Internet Explorer si Opera, dar Internet Explorer imi merge foarte incet si opera merge foarte aiurea.big grin
Deci incearca sa reinstalezi Mozilla Firefox, poate va merge mai bine.
Succes.big grin

| oz a răspuns:

Firefox e taticul lor...firefox +addonurile de rigoare.

| Pho3nix a răspuns:

Eu folosesc Opera si imi merge foarte bine.happy

| Aurelia a răspuns:

Google Chrome este rapid!

| Bloo2 a răspuns:

Google chrome... eu il folosesc si mie se pare cel mai bun big grin

| m4them4tic a răspuns:

Eu firefox folosesc, mi se pare bun.Vezi sa nu ai ceva virusi prin pc care sa iti incetineasca browserul.
Mai poti folosi Google Chrome.

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Si eu folosesc Opera si merge foarte bine!winking

| metonst54 a răspuns:

Google Chrome e cel mai rapid.Mult mai rapid ca mosu firefox

| eliza a răspuns:

Scaneaza pc cu un antivirus bun ( avira, avast, avg, karspesky, norton etc) daca ai nu stiu reinstalea windows-ul nu prea ma pricep. fa putina curatenie in pc cu ccleaner goleste istoricul. sau reinstaleaza mozilla si dai restart dupa aia. cred ca asa as face eu big grin ( sau incearca un alt browser opera, chrome si vezi cum merg ) succes!

| alextherou a răspuns:

Google crome e mai bun.Incearca!

| alextherou a răspuns:

Da sigur google chrome ca merge ca un fulger

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia opera

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba da, e din cauza ca ai conexiunea "bunicica". Pentru ca scade ritmul si de aia merge atat de "leeeeeent". Si crede-ma ceti zic pentru ca sunt la IT (Tehnologi Inalte).