| CokoStar a întrebat:

Ce cậntarete de hip-hop romậnce stiti, in afara de marijuana, NU vreau nume americane gen missy elliot

Răspuns Câştigător
| Maya. a răspuns:

Adda, Fely, Anda dimitriu, Jasmine, Ligia Moldovan.

Adevarul e ca ele nu prea canta hip-hop, ci colaboreaza cu baietii care canta hip-hop.

Dar Adda face/a facut parte dintr-o trupa de rap, deci se poate spune ca e rapperitza.(Mecena, Justus). In unele melodii chiar face hip-hop.

Succes!happy Si sper sa am dreptate.

4 răspunsuri:
| αℓγήα ツ a răspuns:

Mecena
Jasmine
nu`s prea multe. teasta a colaborat ca laura, sunt mai mult din acelea americanethinking

| deNnisH`A>* a răspuns:

Nane, puya, guess`who, spike, geasu xxl...
km atate stiu eubig grin

| υη נσ¢ ∂є ¢σριℓℓ a răspuns:

Nane, blondu; nimeni altu; bullet; anonim; fosila
acum mel care imi plac mie :nane-poveste de seara
ganduri la miezul nopti
blondu-simt lipsa ta
nimeni altu:inca o poveste
bullet-abravia
anonim-o fata speciala
fosyla-prima dragoste
mai stiu dar mel astea si cantareti ii ador :Xlove struckfundita daca iti plac mel:Xlove struck?

| Hota a răspuns:

Sunteti nebunii! o fi puya ****. dar spike sigur nu!
cantareata de rap romanesc? GANI!