| ihacoswhy a întrebat:

Ce cadou am putea sa ii luam dirigintei noastre acum ca s-a sfarsit clasa a 8-a? Vrem sa ii facem un cadou cu care sa ne tina minte mereu. In fine, mereu i-am luat la ocazii, de ziua ei etc ceva de la Pandora: o bratara etc. Si unii colegi spun ca e plictisitor sa ii luam tot de la Pandora asa ca s-au facut doua "tabere": unii care vor sa ia de la Pandora si unii care vor sa faca un album si sa ia tort, iar eu sunt pusa la mijloc si nu stiu unde sa ma duc, adica nu stiu chiar vreau sa ma implic si ma frustreaza mai tare faza ca nu putem sa luam toti ceva pentru ca sunt unii impotriva celorlalti. Aveti vreo idee de cadou cu care putem fii toti de acord?

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Noi la sfarsitul clasei i-am luat o rama digitala in care am pus poze cu noi si o bratara.

| iSwag a răspuns:

Pai, ati putea sa-i luati ceva de la "Pandora", un tort si sa faceti un album, daca e asa o persoana speciala cum pare.

| ELO a răspuns:

In opinia mea, daca vreti sa fie ceva pentru care sa va tina minte, cel mai potrivit cadou este ceva din aur, o bratara, un colier, niste cercei. orice.