| oana_4978 a întrebat:

Ce cadou as putea cumpara unui baiat(capricorn) de ziua sa de nastere? as vrea ceva mai special fara parfumuri bratari lanturi s. a

3 răspunsuri:
| Dutzulescu a răspuns:

Salutare,am lipsit cam 1 an de pe TPU, pana la urma cu care din ei ai ramas? Spune-mi prima data cati ani ai si dupa aceea vorbim de cadou. tongue

| oana_4978 explică (pentru Dutzulescu):

Hey ce ma bucur sa te "revad" ce sa iti spun nu sunt tocmai vestile asa de bune! am decis sa raman cu cel despre care eram atat de entuziasmata si cu cel ( ovydyu)ce am avut relatia de lunga durata am ramas amici pentru ca asa am considerat ca e mai bine pentru mine.dar dumnezeu nu a vrut sa imi lase iubirea si dragostea langa mine si a decis sa il ia langa el :(( a murit in urma unui meci de k1 http://www.youtube.com/watch?v=dveDmlF8t9w deoarece era lupator! :((( am suferit enorm si sufar in continuare dar nu am ce face am avut multe tentative de suicid dar am decis k cel de sus trebuie sa ia aceasta decizie ...au trecut deja 3 luni de la moartea lui |:(( am sufletul sfasiat in 2 dar ce mai pot face...:(((

| oana_4978 explică (pentru Dutzulescu):

Http://www.youtube.com/watch?v=6xo3KxsMpV4&feature=related Acesta era el...( clip facut de mine )