| soph999 a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i iau surorii mele? implineste 19 ani si vreau sa ii iau ceva semnificativ dar nu stiu ce.
dati-mi niste sfaturi va rog!
multumesc!
P. s:cadoul nu as vrea sa fie foaarte scumpbig grin

3 răspunsuri:
| Biutzu a răspuns:

O bratara un lant cu numele cercei pontofi accesorii in principal dac ii sti gusturile la haine ar fi si mai bine

| RoseMari23 a răspuns:

Un ceas, un tablou personalizat cu voi doi sau cu toata familia, o esarfa, depinde si de buget acum. ceva de care crezi ca are nevoie si totodata cand priveste acel lucru sa-si aduca aminte ca e de la fratele ei:X

succes:*

| Sophieeee a răspuns:

Buna:*
Daca nu vrei un cadou foarte scump(dar fetelor asta le placelaughing) poti sa-i cumperi flori, o bratara (sa fie frumoasa, cum ii place ei) sau o bluzabig grin.
Daca colectioneaza ceva poti sa-i iei un obiect pentru acea colectie.

Mult succes. Pa, pa. Nu uita. poti sa-i iei orice haina ii place eibatting eyelashes