| kittykatty20 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii dau unui baiat de 14 ani care are efectiv tot ce isi doreste. Si nu, nu accept raspunsuri gen:o iubita. Dau funda Y(^_^)Y

7 răspunsuri:
| Brainstorming a răspuns:

Hei, dacă ai fi acest băiat de 14 ani și ai avea tot ce vrei ce cadou ți-ar place să primești?

| ElenaSA a răspuns:

Ceva care sa fie in concordanta cu pasiunile sale, cu ce face in timpul liber.Chiar daca are tot ce-si doresti un obiect care-i place va fi mereu apreciat.

| Latinmoon a răspuns:

I-ai putea inrama o poza cu tine si el.winking

| Seepty a răspuns:

Ai putea sai cumperi un parfum/deodorant, un ceas de mana sau un tricou personalizat cu numele sau poza lui.

| Carmen27 a răspuns:

Pai avand in vedere ca tu cunosti bine acea persoana, trebuie sa te gandesti la ceva ce va avea o mare valoare emotionala pentru el. Si asta numai tu stii. Cum ar fi un lucru care va reprezinta pe voi, sau poze etc.

| clasasinu99 a răspuns:

Poti sa ii cumperi o imprimanta 3d, din asta SIGUR nu are :)) http://falit.net/imprimanta-3d/

| Messerye_Fane_1988 a răspuns:

Fai un cadou un parfum cu miros de clitorius...