| M3lania a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii iau pritenului meu de Craciun, desi nu ne vedem in ziua aceea. Avem 5 luni impreuna si acesta are 17 ani. Idei?big grin

Răspuns Câştigător
| Teodoraa6 a răspuns:

Ai putea sa inramezi o poza draguta cu voi sau sa ii personalizezi o perna cu voi doi.
daca vrei sa ii cumperi haine poti sa ii iei o camasa de blugi draguta.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un ren de plus sau ceva decorativ

| lalla97 a răspuns:

Poti face un album cu toate pozele voastre,sau ceva personalizat,un ceas, parfum, esarfa, portofel, ursulet.