| ERMO a întrebat:

Ce cadou i-as putea face unei foste colege(de 15 ani)?
Va rog frumos dati-mi niste idei! Cea mai buna idee are FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Pai depinde ce ii place,eu zic sa te nu te complici cu tricouri,pantaloni,camasi,pentru ca nu ii stii marimea exacta,si dupa poate e mica,sau mare,de-aia spun.Ii poti cumpara cu CD cu muzica(care stii ca ii place),o carte buna(dar intervin gusturile,iti dau niste titluri de carti care i-ar placea indiferent de gusturitongueortretul lui Dorian Gray,care e psihologica, dar superba, si.10 negri mititei,a Agathei Christie, nu trebuie sa fi fan infocat al romanelor politiste sa iti placa, cartea e bestiala)
Acum lasand cartile.ai putea sa ii faci cadou.eu stiu,un inel.(carei fete nu ii plac bijuteriile?)
Si atat stiu momentan, dar conteaza gusturile ei, spre exemplu eu sunt fata si am 14 ani(spre 15) si daca iti spun ce mi-ar place sa primesc cadou nu cred ca ma crezi, in sensul ca am gusturi diferite de majoritatea fetelor aproape.
Concluzie: Incearca un inel, sau o carte.niste CD-uri cu muzica.o sa ii placa, gestul conteaza.

Succes la alegerea cadoului.

1 răspuns:
| ѕмιℓє a răspuns:

Pai ceva care sa-i aduca aminte de prietenia vostra stiu si eu poate o carte sau un tricou pe care sa scrie numele tau si ppt, orice simti ca v-a legat, trebuie sa vina din inima, sa stii ca nm nu poate sti ce ai tu in inima.