| jhon921 a întrebat:

Ce cadou i-ati cumpara unei fete de ziua ei daca nu ar fi alternativa florilor? Ce ar impresiona mai mult o fata fiind si prima data cand i faci un cadou?

1 răspuns:
| EllaDaniela2000 a răspuns:

Daca cunosti fata,atunci sti ce ii place. Cumpara-i ceva ce sa o reprezinte. Adica,daca ii place o trupa,i-ai un tricou cu trupa respectiva,sau un album. Daca ii plac ceasurile,cu siguranta va fi fericita sa primeasca unul. Dar majoritatea fetelor,vor haine. Deci un tricou,o bluza,o camasa orice articol vestimentar, va fi incantata de ce a primit. Eu una personal, mi-ar placea ceva camasa, dar un lucru mic si semnificativ, valoreaza enorm de mult pentru mine.