| JustMe_8472 a întrebat:

Ce cadou ia-ti cere voi lui mos craciun? eu vroiam un acvariu mare cu filtru, sterilizator, pesti exotici, plante acvatice, nisip si decoratiuni sau extensii foarte foarte groase. astept pareri sau propuneri.******funda******

Răspuns Câştigător
| OvidiuDanzka a răspuns:

Daca "mosu" isi permite as cere ceva ce doreste el sa imi dea, fara sa specific ce, eventual inainte de asta as deschide o discutie de genul "ai vazut acvariul ala..." si asa mai departe adica despre ce imi place mie, daca daca nu primesc asta... e partea a douahappy

4 răspunsuri:
| ChocaholicBi a răspuns:

Daca ar fi real sa as cere un Lapotop Apple. Funda?

| Nume a răspuns:

Spy Gear. Funda?

| chupachups1234 a răspuns:

Eu as vrea un laptop, da nu cred ca o sa vad laughing Si as vrea si sa fie zapada muuulta iarna astahee hee

| Andreea_2177 a răspuns:

Ce zici de un glob muzical de Craciun :> e suuuuuper :X au pe www.cutiuta-muzicala.ro