| Ionelaa28 a întrebat:

Ce cadou ii pot cumpara prietenei mele? Merg la ziua ei sambata happy Sa nu fie ceva mai mult de 30 lei :d Raspuns urgent.

Răspuns Câştigător
| AncutzaDragutza97 a răspuns:

Hm...un ursulet de plus, felicitare(recomandabil facuta de tine) flori, un jurnal, un parfum,, oja, o bluzitza draguta care iti place si care e marinea ei, cercei etc. intreab-o daca vrei mai multe idei, pe mama ta, cu siguranta stie mai bine

2 răspunsuri:
| ÎngerCretin a răspuns:

Nu conteaza sa fie scump sau in special cumparat. Fa-i ceva... un fel de felicitare pe care scrie ce simti tu pentru ea si mai dai o sticla de apa minerala rolling on the floor) (glm) Felicitarea si ceva simplu... un breloc (scuza-ma e prea ciudat). Eu i-am facut acelasi lucru prietenei mele si i-am mai dat si un tricou cu I love you si chestii de astea. Bafta!

| Rumi a răspuns:

Ceva bijuterii gen bratari de guma, lantisoare gen "love you", insigne gen "love you"(eu asta am primit... si mi-a placut ffff mult) sau poti sa-i faci o felicitare, ori ii cumperi flori(cel mai original lucru) bafta love struck