| anuta1992 a întrebat:

Ce cadou ii pot face mamei mele pe calculator de 8 Martie? Am 10 ani si i-am mai facut lucruri frumoase pe calculator si as vrea sa-i fac si acum de 8 martie! Multumesc

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

O felicitare.Ai surse de inspiratie destule pe net.Dar pana la 8 Martie mai e vreme sa strangi ceva banuti si sa cumperi si-un cadou, sa-l pui alaturi...ar fi fain.

| Costii a răspuns:

Decat sa ii faci ceva pe calculator mai bine ii cumperi un trandafir rosu si ii faci o felicitare, va fi mult mai incantata decat daca ii faci ceva de pe PC.