| LCD a întrebat:

Ce cadou ii pot face unei persoane pretentioasehee hee

7 răspunsuri:
| DonGiovanni a răspuns:

Un tricou cu cristiano ronaldo si o felicitare moderna de aia in care zice momentu in care te-ai nascut a fost unic in lume pentru ca in acel moment s-a nascut o persoana... gasesti u ceva genu (da ceva legat de sport sigur)

| LCD explică:

E baiat

| blunts a răspuns:

Nimic!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cutie imensa in care sa scrie"nimic nu te poate multumii!"hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un buchet de florii si o cutie cu dulciuri, cred.

| nastika11 a răspuns:

Ce ma intrebi pe mine

| iuliasiiulian a răspuns:

Un spate frumos fratele meu! ori te iubeste asa cum esti ori lasooooooo! daca te iubeste se bucua si de un corn daca nu...