| Roxytta a întrebat:

Ce cadou pot sa duc la un baiat de ziua lui de nastere? Mentionez ca sunt fata big grin

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Poti sa-i cumperi o cutie de bomboane de cicolata, o sticla de whiski sau coniac sau sampanie daca are epste 18 ani, ceva d eimbracat(un tricou, un fular, un pulover, o geaca, o camasa, o cravata etc), un parfum placut, eventual preferatul lui, daca stii care este, un ceas de mana dragut, o coplectie de CDuri cu muzicalui preferata, o carte buna, din genul pe care le citeste, un bibelou, o iconita imbracata in argint sau pictatas manaul, un obiect decorativ. Daca e iubitul tau, poti sa-i cumperi si un obiect mai scump, cum ar fi un lantisor din argint sau din aur cu initiala lui sua un panadativ in forma deinimioara/trifoi/crurcilita, o baratar din aur sau argint si poti sa-i oferi si ceva simbolic, cum ar fi opoza cu voi doi in rama sau un album cu poze cu voi doi de3 cand va cunoasteti si pana in prezent si o felicitare facuta de tone manaul in care sa-i urezi la multi ani si sa-i scrii catev cuvinte din suflet, poti sa-i cumperi un tort delicios pe care sa-i scrie "la multi ani, X! Te iubesc!", sa ii faci prajitura lui preferata chiar tu sau sa-l scoti la o cina romantica la lumina luamnarilor. La multi ani sarbatoritului oricine4 ar fie el!

3 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Ai putea sa-i faci cadou un parfum sau o bratara de genul:

http://img04.mercador.ro/......stanta.jpg
Sau poate un pulover in V.

| Papadopolina a răspuns:

Acum depinde si de preferintele baiatului respectiv.Ai putea sa-i iei un lant cu initiala numelui sau, ori un pachet de ingrijire barbatesc(parfum si deodorant).Sau in cel mai disperat caz ai putea sai dai direct bani. Sper ca te-am ajutathappy

| brandsfashion a răspuns:

Un cardigan de la Carmen Grigoriu ca acesta ca vine iarna si frigul si va fi foarte util sper ca e o idee buna de cadou si se va bucura http://cadouri-de-craciun.net/......-grigoriu/