| xDanielaax a întrebat:

Ce cadou pot sa-i cumpar unei prietene de ziua ei, implineste 14 ani! Eu m-am gandit la o bratara cu numele ei,dar nu gasesc straight face
M-am gandit la un ursulet mare de plus, dar mama zice ca nu mai are 10 ani laughing Idei va rog happy Dau fundawinking

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bună!
Un parfum, o eşarfă, o carte, o bijuterie fiecare dintre ele însoţite de o felicitare făcută de tine sau cumpărată.

| Meow15 a răspuns:

E drăguţă ideea cu ursuleţul big grin. Eu am 15 şi mi-ar plăcea să primesc unul :3. Unul mare şi pufos puppy dog eyes. Nu trebuie să aibă 10 ani să se joace cu el, nu ştiu. Tu o cunoşti mai bine, dacă crezi că i-ar plăcea poţi să îi iei unul. Sau vorbeşti cu nişte prietene care merg şi ele la ziua ei şi luaţi împreună ursuleţul mare, şi în rest îi mai poţi lua nişte accesorii, brăţări, ojă, etc. Succes puppy dog eyes.

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Cred ca o felicitare facuta de mana ta este perfecta...

| andru10best a răspuns:

Mai bine cumperi un tricou alb si scrii pe el cu un marker cuvinte care o reprezinta. Si pe langa asta poti sa ii cumperi niste cercei cute.

| DjWanda a răspuns:

Un cadou simplu cum ar fi orice brațară cu zodia ei