| dianna_8858 a întrebat:

Ce cadou pot sa ii cumpar unei fete de 16 ani?

Răspuns Câştigător
| CataVegas a răspuns:

Un parfum, haine, o bratara sau un lant~! sper sa fi fost de ajutorhappy

5 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Poti sa cumperi un parfum bun sau o trusa de farduri, alatura un buchet de flori si gata cadoul.

| Woofy a răspuns:

Pai.thinking ai putea sa ii cumperi un lantisor sau o bratara de argint. o bluza, o pereche de crecei, o carte, un ceas, un ursuleslove struck [chiar daca are 16 ani, un ursulet este pe placul tuturor], un parfum.
pahappy

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Poate un parfum, o bratara de argint, accesorii de par, o bluza draguta(daca ii cunosti marimile, gusturile etc.), ochelari de soare.
Daca sunteti bune prietene fa-i ceva personalizat. Spre exemplu, ia o pernuta si imprima pe ea o poza cu voi :X sau ceva de genuwinking

paa

| CataVegas a răspuns:

Imi pare bine ca am fost de ajutor si mersi de funditza.thx!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am 16 ani.

deci mi-ar placea.lucruri cu idolul meu(MJ)

ma rog daca are asa ceva. un idol tongue