| zzbiazz a întrebat:

Ce cadou pot sa ii iau tatalui meu de Craciun?happyFunda

Răspuns Câştigător
| MyaEmy a răspuns:

Poti sa-i cumperi un set(fular, caciula, manusi), sau setul acela(laa care face reclama Stefan Banica Junior)alcatuit din lame de ras, creme si spray de barbati sau o prezentare pawerpoint cu poze si videoclipuri cu toata familia si cu el.
Sper ca te-am ajutat happy

5 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Ai putea sa intri in camera cu un tort in mana confeti si sampanie

| AlleSiAtat a răspuns:

Un parfum, pulover, fular, niste manusi de piele, o camasa cu maneca lunga...

| AlyAlx07 a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi o caciulita ca a lui mosu, un film(comedie) sau un fular.