| tarantulaverde a întrebat:

Ce cadou poti sa dau la un baiet de ziua lui dar nu-i prfea plac cadourile,as vrea ceva special,ceva unic,care sa ramina in amintirile lui pentru ttoata viata, oare un sarut, ar fi primul nostru sarut

3 răspunsuri:
| Zoet a răspuns:

Un tricou sau o cană pe care să fie imprimat un mesaj drăguţ sau poza voastră.

| Brâncuşi a răspuns:

Da un sarut, si daca ai varsta potrivita intaia noapte de dragostehappy Si ar mai merge un ceas cu leduri sau un rollexbig grin.

| CatalinD03 a răspuns:

Daaa! dar si o ....nu stiu o poezie speciala pentru el o prajitura cu numele lui?