| Madhu a întrebat:

Ce cadou poți să iei la un băiat (iubit) pentru prima întâlnire? Când vă vedeți prima dată după o relație la distanță.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu văd rostu să-i cumperi ceva. mai bine îi scrii un bilețel drăguț să-l aibă amintire

| Violleta2022 a răspuns:

Nu as recomanda sa-i iei ceva, fiindca inca nu va cunoasteti si apoi, nu aveti nimic de aniversat sau sarbatorit.

| alina2k18 a răspuns:

Un meniu cu ceafa de porc de la Kauflandwinking

| Madhu explică (pentru alina2k18):

Foarte drăguț xD

| Goete a răspuns:

Il eliberezi de tensiunea sexualawinking

| Stropdeploaie a răspuns:

O Carte Haioasa!

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Un breloc personalizat cu nume sau poza...sau mesaj ceva happy

| LeonardoMihai a răspuns:

Hello, daca vrei un cadou simbolic dragut, iti recomand un starmap micut: e o harta stelara cu stelele de pe cer dintr-un moment important pentru voi (de exemplu, cu ziua in care ati inceput sa vorbiti - daca v-ati cunoscut online)

check it out: https://starmaps.ro/