| gabriel123321 a întrebat:

Ce cadou să-i cumpăr unei fete care împlinește 18 ani? Nu sunt bogat

Răspuns Câştigător
| Innsbruck a răspuns:

Un ceas, bijuterii (bratari, colier, cercei, inel), o mascota mare si frumoasa si pe langa ceea ce ii cumperi mai pui un buchet de flori si/sau o ciocolata

2 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Îmi poţi spune, te rog, suma pe care vrei să o dai pe un cadou? În funcţie de aceasta eu ţi-aş putea recomanda ceva.

| gabriel87000 a răspuns:

un parfum, o ciocolata, un buchet de flori.baratara,ceas,sunt atatea