| AnTiBioTic a întrebat:

Ce cadou sa-i dau iubitei de 1 Martie?

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poti sa-i oferi un medalion cu o zodie de genul http://www.crownfashion.ro/catalog/colec%c8%9bia-zodiac-300269 sau un medalion simbolic http://www.crownfashion.ro/......%83-638869 O sa-i ramana amintire si dupa ce-l poarta ca martisor. Dar poti sa-i oferi si o floare.Ea daca te iubeste va aprecia gestul.

| FiTzOSsu a răspuns:

Fii atent, te epilezi, iei o funda si o legi de flaut si o pui sa iti dea pantaloni jos si tanaaaaaaaaaaaaaaaa surpriza iubit-o happy

| ellena99 a răspuns:

Hmmm...sa fiu sincerca m-as bucura daca as primi un inelus dragut cu o pietricica.Un buchet cu flori ar fi incantator.

| Ovydiw a răspuns:

Ar fi frumos o cina romantica facuta de tine sau la restaurant big grin!
Daca vrei sa ii faci un cadou material ar fi bine sa ii cumperi un parfum putin mai scump(sa nu zica ca ii iei ieftinaturi), o haina frumoasa(de preferabil haina sa nu ii iei fara sa stii exact masurile), sau ar fi foarte biine sa mergi cu ea sa isi aleaga o bujuterie!
Sper sa te descurci si sa fiti fericiti!