| pudi a întrebat:

Ce cadou sa i fac unei colege cu ocazia zilei ei de nastere?

ceva original va rog happy

5 răspunsuri:
| Haydee a răspuns:

Cauta aici:
http://www.dmail.ro/
Idei de cadouri utile si originale;)

| EllyFMS a răspuns:

Un tricou personalizat cu un text funny. o poza cu voi 2 in rama. un maimutoi personalizat cu poza voastra in mijloc.

| puffa_6346 a răspuns:

Bunatongue

un colaj fiind poze cu voi aman2, o bratara, sau o bijuterie ce i-a placut ei, un parfum, un plus mareee de tothee heeun cd cu muzica ei pref sau cu poze cu voi 2!

pa, pa

| alicexs a răspuns:

O bratara facuat de u sau ceva hand made in cazul in care iti e si prietena buna.depinde ce asculta i-ai un album cu trupa ei preferata. ii va placea sigur

| Marzea_Marcela_1976 a răspuns:

-o carte daca e pasionata de citit
-un ursulet de plus si o felicitare
-un set de parfum
-o bijuterie frumoasa
-haine de care este pasionata
-un animal(papagal, caine, pisica etc. daca ii plac)
Cred ca te-am ajutat. Funda?