| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou sa ii fac iubitului?
In afara de produse avon si orifflame ca i-am mai cumparat.

14 răspunsuri:
| crhh a răspuns:

Sau incearca cu bijuteriile... Un lantisor... Sau un ceas, si poti sa-i pui o felicitare sau ceva foaie si sa-i scrii: "Sa vezi si tu cate ore ma gandesc la tine pe zi"

| wolder a răspuns (pentru crhh):

Interesant, dar are un ceas deja pe care il poarta

| crhh a răspuns (pentru wolder):

Si crezi ca nu-l va da jos pentru cadoul de la tine? :-)

| wolder a răspuns (pentru crhh):

Ba dahee hee dar ma gandeam sa ii iau ceva ce nu arewinking

| crhh a răspuns (pentru wolder):

Pai ce pasiuni are?

| wolder a răspuns (pentru crhh):

Ii plac mult filmele, dar nu cred ca l-ar impresiona daca i-as cumpara un film pe care poate sa il descarce.
Si mai ales ca a vazut o gramada de filme, nu cred ca am gasit un film american pe care el sa nul fi vazut.

| otylyaotty a răspuns:

Cravata, camasa, tricou, pantofi sau pantofi sport), bratara, verigheta, ochelari si mai sunt si altele, dar depinde ce gusturi are. Intreaba-l ce si-ar dori de ziua lui sau ce isi doreste in general.

| kostyx a răspuns:

Depinde de ocazie
o foto cu voi intr-o rama faina
ceva ce isi doreste el...
NU ursuleti si din asteahee hee

| wolder a răspuns (pentru kostyx):

Poze cu noi nu avem si nu cred ca mai am timp sa scot poza s-o pun in rama si etc pana maine.
Dc nu ursuleti?
Imi place sa primesc ursuleti, dar nu am oferit niciodata pana acum.
E un gest frumos pentru baietii sensibili care vor sa doarma cu ursuletul de la iubita lor in brate nu pentru fitosi.

| kostyx a răspuns (pentru wolder):

Ursuletul e ceva predictibil! Eu intotdeauna imi dorec ceva care sa ma surprinda. Daca atat tie cat si lui vi se par ok ursuletii... atunci poti sa ii iei si ursulet. Decizia iti apartine!

| alinbosu a răspuns:

Daca esti ca mine bogata iai si tu un telefon mai smecher! daca esti om de rand iai un set de parfumuri! daca esti saraca dai un buchet mare de flori cules si aranjat de tine!

| wolder a răspuns (pentru alinbosu):

Nu sunt neaparat bogata ca sai cumpar eu un telefon.
Dar nici saraca nu sunt si dupa cate stiu baietii ofere flori, dar in fine.
Parfum i-am mai cumparat.
Papa.

| ingutaC a răspuns:

Poti sa-i daruiesti o centura, un portmoneu, un maiou cu o poza de-a voastra sau orice altceva, o pereche de boxeri haiosi, vezi si tu incearca ceva

| wolder a răspuns (pentru ingutaC):

Faza cu boxerii e interesanta!laughing)