| gab0ru a întrebat:

Ce cadou sa ii ofer iubitei de 8 Martie?

4 răspunsuri:
| smartyx a răspuns:

I-ai ceva simbolic, dar i-ai si o felicitare in care sa-i spui cat de mult o adori si cat de mult te bucuri ca exista ea in viata ta.
Sunt fata si chestiile astea ajung direct la inima si invetitia nu e chiar atat de mare.

| Jasmin15 a răspuns:

Buna! Ai putea sa ii iei un lantisor, o bratara, ceva simbol. pe langa asta poti adauga floarea ei preferata + o scrisoare de dragoste ce simti tu pentru ea si cat de mult o iubesti :* + daca vrei poti adauga si o cutie cu bombonele, ciocolata etc. ar fi romantic si dragut din partea ta happy ar ramane surprinsa si foarte bucuroasa happy

| PureCherry a răspuns:

Un lantisor cu o inima sau intiala numelui ei insotit de un trandafir rosu si spun rosu pentru ca semnifica pasiunea, romantismul.

Succes

| Bijuterii111 a răspuns:

O bijuterie de pe iBijuterii: http://www.ibijuterii.ro