| 3v3nt a întrebat:

Ce cadouri făcute de mana as putea sa î ifac iubitei mele?

Răspuns Câştigător
| Infraverde a răspuns:

Un album de fotografii day dreaming o cina gatita de manutele tale, o bratara impletita de tine, o cutie cu 365 de biletele pe care sa scrie "today i love you because...", un borcanel decorat frumos cu o lumarare parfumata inauntru, un carnetel care sa aiba pe fiecare pagina un motiv pentru care o iubesti, un CD cu melodii care reprezinta ceva pentru voi... Te mai gandesti tu, esti baiat istet. Si daca nu vrei sa te gandesti, poti sa cauti pe Pinterest "handmade gifts for your girlfriend"

3 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

O bratara, o scrisoare (felicitare), i-am facu asta odata iubitului meu, numai ca in loc sa scriu de mana, am decupat din reviste litere colorate si am scris cu ele, am mai decupat inimioare si le-am lipit, este ceva de lucru la asta...cred ca o iubita ta ar fi impresionata de muca ta. Cauta pe net ceva idei de cadouri handmade.O sa gasesti cate ceva.Bafta!

| OnuOnulică a răspuns:

Să îi desenezi. Desenează-i un tablou dacă te pricepi la tesen sau fă-i un autoportret.

| raluk27 a răspuns:

Un handjob