| madalina597 a întrebat:

Ce calități la fete va plac?(întrebare pentru baieti) Sunt genul de fata foarte prietenoasa când e vorba despre fete dar cu băieții sunt mai aroganta,sunt una dintre fetele cele mai frumoase din clasa (nu mă laud

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este drept ca frumusetea conteaza foarte mult, dar se pare ca mai ai de muncit la celelalte capitole.

| T0T a răspuns:

Degeaba ești drăguță dacă ce ai în interior e doar un rahat. Atât a avut să spun.

| OldSoul a răspuns:

Frumusetea fizica e trecatoare, frumusetea sufleteasca ramane.
Cu asta am spus cam tot.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Mie îmi plac fetele cu o față draguță, adică dacă e doar dotată noi ne gândim doar la bang-bang.
Și trebuie să fie misterioasă.
Și cel mai important să nu-i pută gura!

| Mayar a răspuns (pentru NarutoGokuIchigoHarryPotter567443):

"Și cel mai important să nu-i pută gura!" rolling on the floor M-ai spart! rolling on the floor) Thihihhii!

| Rainmaker a răspuns:

Buna madalina!
Degeaba esti frumoasa (regretabil ca te lauzi) daca esti aroganta (laudabil ca recunosti).Ne plac fetele dragute nu neaparat frumoase, sociabile si inzestrate cu simtul umorului, finute, curate, elegante, pline de simplitate si de bun-simt.Pentru celelalte dorinte ale noastre, nemarturisite aici, preferam FEMEILE.