| Memories a întrebat:

Ce cantareti hip-hop cunoasteti?(in afara de cei deja celebri)

3 răspunsuri:
| Anita20Peace a răspuns:

Kryp
Nimeni Altu'
Adn
Ryu
Bitza
Arssura
Nasta
Aforic
Cretzu
Eli
Kheops
Slym
Veritasaga
K-Gula

| HasisS a răspuns:

Aforic,Criss Blaziny,Nane,Nimeni altu',Ortega,What's UP,Deliric,DOC,Bullet,Ghimie, Dragonu ak.47, Kazi Ploae,Cabron,Zeno,Antidot, Ursacian, Vescan.

Sper ca nu mi-a scapat niciunu.
P.S toti au cel putin 3 melodii smechere!

| AddictedToMDMA a răspuns:

Salut. O sa dureze ceva sa-mi aduc aminte, dar... :
Vexxatu Vexx, Deceneu, Piele, Da hood, Kazi ploae, Dragonu, Chimie, Nextrick (rip), Ursacian, Nimeni altu, Adn, subsapte, aforic, ron, cumicu, veritasaga, nestor, brio, bean, deliric, doc, vd, rimaru, nasta, el nino, kraftu, in extremis, clue, mistic, exile, sisu, rey, okn, CARBON, Omu gnom, Costel ( acelash ), Stripes, cedry2k, cretzu, vikloth, ciuraru, raku, underman, criss blaziny, katana, estradda, supahuman crew.
Si de pe afara... : Snowgoons, Run Dmc, Jedi mind tricks, Ol dirty bastard, rza, gza, method man, redman, Freddie Foxx, Das EFX...