| IoneIonelus a întrebat:

Ce cantece stiti despre schimbare? As vrea sa ma schimb de comportamentul "Fata-dulce-si-timida" in altul mai indraznet.As vrea sa le arat tuturor(inclusiv lui D.)ca nu sunt inocenta si rusinoasa.
Fundaa

3 răspunsuri:
| KeshaTikTok a răspuns:

Nu are nici o legatura cantecul cu asta.
Eu nu am fost nici o data timida si dulce, incocenta.
Uite-te la Iubiri-Secrete sezonul 3, a ajuns pana la episodul 24. Si daca stii sa stergi din istoricul calculatorului/laptopului, sau daca ai unul din astea doar al tau, cu parola, personalizat - la niste filme din-astea cu oameni rai, filme " porno ", ceva big grin!
O sa te schimbi!
Uite-te la filme urate in romana. Eu iti recomand sa te iuti la Iubiri-Secrete. Este si cu pistoale, dar nu cu prea mult sange, cu Victor, un om foarte rau - omoara ( in complicitate cu Capone si Simona ), impusca, distruge viata Marsilor ( fam Maris: Valeria, Eugen, Madalin, Radu, Andrei, Ionut. ) ( asta e in sezonul 3 ). Victor il are copil pe Stefan si nepot pe Sorin = care a avut o iubita care a murit/disparut/impuscata/pierduta, si acum are ca iubita pe Delia, sora Ralucai - aia care a murit. Sorin a stiut ca are ca frate pe Iani si Iulia, dar s-a dovedit ca decat Iani a fost copilul mamei adevarate, ceilalti au fost adoptati iar Iani ( un mafiot, ce in prezent a ajuns o saracie ) i-a mintit. Delia a fost in trecut iubita lui Victor, si o chema Cristina. Si-a schimbat numele datorita lui Victor = o iubea ff mult, ea l-a tradat, asa ca el a urmarit-o, si ca sa scape de el, si-a schimbat numele.
Afla si tu mai multe, daca te uiti la serial.
Funda?

| IoneIonelus explică (pentru KeshaTikTok):

Nu-ti dau funda fiindca tu mi-ai zis de Iubiri Secrete ceea ce nu e MUZICA deoarece eu am carut MUZICA nu FILME! intelegi diferenta?

| KeshaTikTok a răspuns (pentru IoneIonelus):

Pai cu ce te-ar ajuta pe tine muzica?
...sa te schimbi?
Daca esti o proasta care plange din orice - ca s-a despartit X de tine, n-ai cum sa te schimbi. Intelegi faza? big grin
Nu asculta fato Selena Gomez - Red Light sau Miley Cyrus - Stop, mai rau iti faci. Asculta B. U. G. - Cu Talpile Arse. big grin
Dar oricum, nu o sa te ajuta muzica cu nimic, legatura cu asta.